TEHNISKAIS ATBALSTS

Piedāvājam ērtu un kvalitatīvi izstrādātu mājas lapu, kura pielāgota mobīlajām ierīcēm (responsive). Katra no mūsu izstrādātajām mājas lapām atbilst jaunākajām tehniskajām prasībām un ir maksimāli ērta, gan apmeklētājiem, gan lietotājiem - viegli rediģējams mājas lapas saturs.

  • Jau esošā risinājuma attīstīšana
  • Mājaslapas responsivitāte
  • Ātra un stabila mājas lapas sistēmas darbība
  • PHP ar MySQL vai citu relāciju datu bāzi, izmantojam Laravel PHP Framework
  • Mājas lapas hostings

Interneta veikalu izstrāde un uzturēšana

Mēs izstrādājam un uzturam peļņu nesošus e-komercijas risinājums un par pamatu interneta veikala izveidei esam izvēlējušies pasaulē populārākās e-komercijas platformas - Shopify, WooCommerce un OpenCart.

E-komercijas stratēģija un izstrāde

Lai interneta veikals būtu veiksmīgs, jāievēro virkne pamata vajadzību - precīzi definēti tirgi un pieprasījums, pircējam un pārdevējam ērta vide, labas pozīcijas meklējumos, rezultātu analīze izmantojot e-komercijas analītikas rīkus un nepārtraukts pieredzējušu projektu vadītāju darbs, lai turpinātu uzlabot interneta veikala darbību un īstenotu veiksmīgas mārketinga kampaņas.

Klienta vajadzībām piemērotākās tehnoloģijas

Katrai e-komercijas platformai ir savi knifi un plusi. Mēs sniegsim atbildi un konsultēsim Jūs par biznesam piemērotāko e-komercijas risinājumu.