Programmatūras izstrāde

Individuālas IT sistēmas ar pielāgotiem risinājumiem un integrācijām, kas spēj automatizēt un paātrināt un kontrolēt biznesa procesus.

  • Dažāda veida biznesa rīki (darba optimizācijai, atskaitēm, kontrolei u.c.) 
  • Dažāda veida datubāžu pārvaldes rīki 
  • CRM Web aplikācijas 

Veicam arī sarežģītu un laikietiplīgu datu ievades un apstrādes procesu automatizāciju, 
kā arī datu importu un eksportuuz jebkuru klientam nepieciešamo formātu un sinhronizācija 
ar citām programmatūrām.

solutions icon

Piedāvātie IT risinājumi

  • API Integrācijas
  • GPS sistēmu integrācijas
  • Loģistikas sistēmu integrācijas
  • Integrācijas ar ārējām ierīcēm
  • ERP sistēmu integrācijas

Lietvedības un dokumentu vadības sistēmas

Dokumentus mūsdienās arvien biežāk aizstāj elektroniski veidoti dokumenti. Ieviešot uzņēmumā uz datubāzēm balstītas lietvedības sistēmas, dokumentu aprite kļūst ērtāka un efektīvāka. Izstrādātās vadības un lietvedības sistēmas sniedz iespēju veikt dokumentu (rēķini, līgumi, rīkojumi, projekti u.c.) reģistrāciju, elektronisku un drošu dokumentu parakstīšanu, meklēšanu u.c.

IT Sistēmu pārvaldības ārpakalpojumi

Ārpakalpojumi var paplašināt Jūsu sistēmu pārvaldības iespējas un ietaupīt naudu procesā. Ar mūsu IT sistēmu pārvaldības pakalpojumu, jūs varat būt pārliecināti par ilgtermiņā labi organizētu procesu, kas nodrošinās sistēmas atbilstību biznesa vajadzībām un prasībām.

Programmatūras izstrādes soļi

Ikviens tīmekļa vietnes izstrādes projekts sastāv no vairākiem pasākumiem, kas jāveic. Lai gan katrs projekts un tā prasības ir unikālas, uzdevumu sērija, kas jāveic, lai izveidotu un palaistu uzņēmuma tīmekļa vietni, ir konsekventa.

Prasību analīze

Sākotnējā gaitā Jūsu projektam ir nepieciešama radoša informācija, kurā ir izklāstīts tīmekļa vietnes gala mērķis. Veiciet tirgus izpēti un konkurentu analīzi.

Izstrāde un attīstība

Iepriekš izstrādātajām prasībām seko platformas, datu bāzes un struktūras programmēšanas process. Šis posms ietver mājas lapas Front-End un Back-End izstrādi.

Palaišana un uzturēšāna

Vietnes pārsūtīšana no lokālā servera uz tiešo serveri. Uzturēšanas posms ir nākamais, un tas ir ļoti svarīgs, lai tīmekļa vietne būtu veiksmīgi izveidota un darbotos.

Tehniskās prasības

Tehnoloģiju bāzes izvēle tīmekļa vietnes izveidei. Vietnes arhitektūras kartes plānošana un satura veidošana, šie ir galvenie soļi tehnisko prasību izveidē.

Testēšana un īstenošana

Testēšana nodrošina, ka visi tīmekļa vietnē esošie līdzekļi ir verificēti, vietne darbojas vienādi dažādās ierīcēs un rada maksimālu lapas efektivitāti lietotāja pieredzē.

KiberCMS-Logo

Lai mājas lapa būtu "dzīva", tai ir nepieciešams pievienot un atjaunināt saturu. Lai to izdarītu, mājas lapa jāpiesaista administrācijas panelim. Administrācijas panelis ļauj ērti administrēt mājas lapas saturu. Apmācīsim atbildīgo personālu pievienot un rediģēt saturu. Uzzināt vairāk...

Dažas tehnoloģijas ar kurām mēs strādājam

Uzskatam, ka jebkurai mājas lapai vai aplikācijai jābūt ērtai un būvētai uz jaunākās tehnoloģijas. Runājot par tehnoloģiju, viss ir tik mainīgs un neparedzams, bet mēs ar lielāko interesi sekojam līdzi un papildinam zināšanas jaunāko mājas lapu izstrādes tehnoloģijām