Interneta veikalu izstrāde un uzturēšana

Viegli administrējama un lietojama interneta veikala izstrāde, tā uzturēšana un pielāgošana visdažādākajām vajadzībām. Papildus piedāvājam izstrādāt jebkāda veida moduļus, lai paplašinātu veikala funkcionalitāti, kas ļaus Jums attīstīt savu biznesu.

  • E-komercijas risinājumu izstrāde un uzturēšana
  • Uz pārdošanas mērķi orientēts dizains un uzbūve
  • Shopify, WooCommerce vai OpenCart platformas
  • Loģistikas sistēmu integrācijas
  • Maksājumu sistēmu integrācijas

Interneta veikalu izstrāde un uzturēšana

Mēs izstrādājam un uzturam peļņu nesošus e-komercijas risinājums un par pamatu interneta veikala izveidei esam izvēlējušies pasaulē populārākās e-komercijas platformas - Shopify, WooCommerce un OpenCart.

E-komercijas stratēģija un izstrāde

Lai interneta veikals būtu veiksmīgs, jāievēro virkne pamata vajadzību - precīzi definēti tirgi un pieprasījums, pircējam un pārdevējam ērta vide, labas pozīcijas meklējumos, rezultātu analīze izmantojot e-komercijas analītikas rīkus un nepārtraukts pieredzējušu projektu vadītāju darbs, lai turpinātu uzlabot interneta veikala darbību un īstenotu veiksmīgas mārketinga kampaņas.

Klienta vajadzībām piemērotākās tehnoloģijas

Katrai e-komercijas platformai ir savi knifi un plusi. Mēs sniegsim atbildi un konsultēsim Jūs par biznesam piemērotāko e-komercijas risinājumu.

Dažas tehnoloģijas ar kurām mēs strādājam

Uzskatam, ka jebkurai mājas lapai vai aplikācijai jābūt ērtai un būvētai uz jaunākās tehnoloģijas. Runājot par tehnoloģiju, viss ir tik mainīgs un neparedzams, bet mēs ar lielāko interesi sekojam līdzi un papildinam zināšanas jaunāko mājas lapu izstrādes tehnoloģijām