Piedāvātie IT risinājumi

Esam IT pakalpojumu sniedzējs, izstrādājam dažādus IT risinājumus un sniedzam programmēšanas pakalpojumus.

Mūsu Darbi

Esam lepni par paveikto un sniedzam arī Jums iespēju apskatīt mūsu realizēto projektu portfolio

MŪSU DARBI

Esam lepni par paveikto un sniedzam arī Jums iespēju apskatīt mūsu realizēto projektu portfolio

Programmatūras izstrādes soļi

Ikviens tīmekļa vietnes izstrādes projekts sastāv no vairākiem pasākumiem, kas jāveic. Lai gan katrs projekts un tā prasības ir unikālas, uzdevumu sērija, kas jāveic, lai izveidotu un palaistu uzņēmuma tīmekļa vietni, ir konsekventa.

Prasību analīze

Sākotnējā gaitā Jūsu projektam ir nepieciešama radoša informācija, kurā ir izklāstīts tīmekļa vietnes gala mērķis. Veiciet tirgus izpēti un konkurentu analīzi.

Izstrāde un attīstība

Iepriekš izstrādātajām prasībām seko platformas, datu bāzes un struktūras programmēšanas process. Šis posms ietver mājas lapas Front-End un Back-End izstrādi.

Palaišana un uzturēšāna

Vietnes pārsūtīšana no lokālā servera uz tiešo serveri. Uzturēšanas posms ir nākamais, un tas ir ļoti svarīgs, lai tīmekļa vietne būtu veiksmīgi izveidota un darbotos.

Tehniskās prasības

Tehnoloģiju bāzes izvēle tīmekļa vietnes izveidei. Vietnes arhitektūras kartes plānošana un satura veidošana, šie ir galvenie soļi tehnisko prasību izveidē.

Testēšana un īstenošana

Testēšana nodrošina, ka visi tīmekļa vietnē esošie līdzekļi ir verificēti, vietne darbojas vienādi dažādās ierīcēs un rada maksimālu lapas efektivitāti lietotāja pieredzē.

Dažas tehnoloģijas ar kurām mēs strādājam

Uzskatam, ka jebkurai mājas lapai vai aplikācijai jābūt ērtai un būvētai uz jaunākās tehnoloģijas. Runājot par tehnoloģiju, viss ir tik mainīgs un neparedzams, bet mēs ar lielāko interesi sekojam līdzi un papildinam zināšanas jaunāko mājas lapu izstrādes tehnoloģijām